A tym razem widok na Tatry z Litwinki nadesłany przez Tomasza Budza. I na Zamek Dunajec w Niedzicy Kingi Pczelar. Prawda, że zima to najpiękniejsza pora roku? Zwłaszcza na Spiszu!
Zdjęcia: Tomasz J Budz
[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_thumbnail”]Zdjęcia: Kinga Pczelar
[ngg src=”galleries” ids=”19″ display=”basic_thumbnail”]